Drahí hostia, dňa 14.3.2019 budeme zatvorený pre externých hostí, z dôvodu uzavretej spoločnosti. Za pochopenie, ďakujeme

OBĽÚBENÝ WELLNESS A KONGRES HOTEL.

Hotel situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v malebnej obci Vyhne, s bohatou kúpeľnou históriou a termálnou vodou s liečivými účinkami. Hotel, kde si oddýchnete od každodenného stresu, kde načerpáte pozitívnu energiu a harmóniu zmyslov. Hotel, kde bude o Vás postarané, kde sa budete cítiť ako doma. Nádherné prostredie, rodinná atmosféra, kuchyňa, ktorú netreba chváliť, ale vyskúšať, wellness s chemicky neupravovanovu vodou z vlastného termálneho prameňa a predovšetkým individuálny prístup ku klientovi. To je hotel Termál.

pobytové balíčky

termálny
prameň

špeciality
šéfkuchára

4
kongresové
sály

UBYTOVANIE

Hotel má k dispozícii 31 dvojlôžkových izieb, 2 jednolôžkové izby, 3 apartmány. Celková kapacita je 72 pevných lôžok s možnosťou 14 prísteliek. Okrem možnosti ubytovania s raňajkami sú v ponuke rôzne pobytové balíčky líšiace sa dĺžkou, ponukou služieb, či sezónnosťou. Všetky izby ako aj spoločenské priestory v hoteli sú nefajčiarske. V tesnej blízkosti hotela je bezplatné, nestrážené parkovisko, monitorované kamerovým systémom, s 30 parkovacími miestami. Ďalšie parkovacie miesta riešime operatívne podľa potreby v okolí hotela. Zisti viac.

Rezervovať

36
izieb

pobytové
balíčky

pet
friendly

WELLNESS

Wellness hotela Termál je svojou komornou atmosférou a dizajnovým riešením jedným z top wellness centier v kategórii trojhviezdičkových hotelov. K jeho obľúbenosti prispievajú i účinky termálnej vody s teplotou 36°C z vlastného prameňa, ktorou sú napúšťané bazény a ktorá nie je chemicky upravovaná. Zisti viac.

Rezervovať

termálna
voda

saunový
svet

masáže

GASTRONÓMIA A CATERING

Stála ponuka Á la Carte menu, sezónne jedlá, špeciality šéfkuchára alebo tradičná kuchyňa – všetko sú starostlivo a s láskou pripravené jedlá, ktoré Vás pri návšteve hotela Termál milo prekvapia. Príjemné prostredie hotelovej reštaurácie a Á la Carte reštaurácie dotvára letná terasa a priestory sú ideálne tak pre posedenia s rodinou či priateľmi, ako aj pre firemné akcie a eventy väčšieho rozsahu. Kvalitné cateringové služby, či zážitková gastronómia sú samozrejmosťou. Zisti viac.

Rezervovať

tradičná
kuchyňa

káva
bazzara

sezónne
špeciality

KONGRES

Kongresové centrum hotela Termál je oddelené a uzavreté od ostatných prevádzkových priestorov hotela. Klientom ponúka štyri samostatné kongresové sály, dve menšie a dve väčšie. Jednu z väčších sál je najviac možné rozšíriť o parketovú časť. Sály kongresového centra sú vybavené prezentačnou technikou (pevnou alebo prenosnou), flipchartom, fixami a pripojením na internet prostredníctvom wi-fi. Jedna z kongresových sál je plne klimatizovaná. Všetky miestnosti sú presvetlené prirodzeným denným svetlom. Priestory sú vhodné na rôzne školenia, semináre, prezentačné akcie. Samozrejmosťou je možnosť zabezpečenia širokých doplnkových služieb. Zisti viac.

Rezervovať

4
sály

klimatizácia

office
služby

AKTIVITY

Obec Vyhne vďaka svojej baníckej, pivovarníckej a kúpeľnej histórii ponúka široké možnosti trávenia voľného času. Ponuku voľnočasových aktivít spestruje i geografia obce s jej prírodnými zaujímavosťami. Situovanie obce v srdci stredného Slovenska a dopravná dostupnosť tiež umožňuje podnikať výlety do bližších i vzdialenejších záujmových bodov cestovného ruchu a ponúknuť tak dovolenku bohatú na zážitky a poznávanie. Zisti viac.

poznávanie
a história

športové
aktivity

zábava