Eventy & Kongresy

Ponúkame spojenie biznisu, kvalitných hotelových a wellness služieb pre náročnú klientelu.

Kongresové centrum je oddelené a uzavreté od ostatných prevádzkových priestorov hotela. Klientom ponúka štyri samostatné kongresové sály, dve menšie a dve väčšie. Jednu z väčších sál je naviac možné rozšíriť o parketovú časť.

Priestory sú vhodné na rôzne školenia, semináre, kongresy, teambuildingy, spoločenské podujatia, oslavy alebo aj svadby. Samozrejmosťou je možnosť zabezpečenia širokých doplnkových služieb. Pre našich klientov máme v ponuke ubytovacie kapacity, kvalitné wellness služby a samozrejme aj rôzne formy gastronómie – coffee breaky, bufety, servírované menu, slávnostné menu a aj degustačné večere.

Ďalšie možnosti ako organizovanie hudobnej produkcie, degustácie, rôzne animácie, doplnkové programy a aktivity a pod. zabezpečujeme prostredníctvom spolupracujúcich agentúr a umelcov.

NEZÁVÄZNÁ OBJEDNÁVKA

Kongresové sály

Sme hrdí na to, že poskytujeme širokú ponuku kongresových miestností, ktoré sú ideálne pre rôzne typy podujatí.

Priestory kongresového centra sú vybavené prezentačnou technikou (pevnou alebo prenosnou), flipchartom, fixami a pripojením na internet prostredníctvom wi-fi. Dve z kongresových sál sú plne klimatizované.

KONGRES 1

KONGRES 1

Ideálny priestor pre menšie skupiny. Možnosť rokovania za oválnym stolom vytvára príjemnú atmosféru aj pre neformálne stretnutia.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA,
plátno 240 cm, Wi-fi

Virtuálna prehliadka
KONGRES 2

KONGRES 2

Plochou viac ako 140m2 a priemernou kapacitou 80 miest poskytuje variabilné možnosti sedenia pri školeniach, workshopoch alebo prezentačných akciách.
Otvorením deliacej steny so susediacou časťou reštaurácie sa priestor kongresovej miestnosti zväčší o ďalších 50m2, čím sa stáva ideálnym pre rôzne školenia, kongresy, svadby či iné slávnostné a spoločenské akcie.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA,
plátno 310 cm, Wi-fi.

Virtuálna prehliadka
KONGRES 3

KONGRES 3

Nachádza sa o poschodie nižšie ako kongres 1 a kongres 2. Miestnosť je vhodná nie len pre rôzne školenia, teambuildingové akcie, ale aj na menšie rodinné oslavy. Jej výhodou je vlastný bar a prepojenie s vonkajšou piknik terasou.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA,
plátno 240 cm, Wi-fi

Virtuálna prehliadka
MALÁ MEETING MIESTNOSŤ (MMR)

MALÁ MEETING MIESTNOSŤ (MMR)

Miestnosť sa nachádza na 1 poschodí a je orientovaná do lesnej zóny. Je vhodná pre menšie skupiny, ponúka variabilné možnosti sedenia a súkromie.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA.
Plátno 200 cm, Wi-fi

Virtuálna prehliadka
FOYÉR

FOYÉR

Je vstupným priestorom pri kongresových sálach 1 a 2 do kongresovej časti hotela.
Má prepojovaciu funkciu v prípade využívania viacerých kongresových miestností jedným klientom, kedy slúži na podávanie občerstvenia, prezentáciu účastníkov podujatia, príp.

MULTIMEDIÁLNA MIESTNOSŤ

MULTIMEDIÁLNA MIESTNOSŤ

Táto miestnosť prepája kongres 3 a piknik terasu. Môže slúžiť pre účely neformálneho posedenia, využitie biliardu alebo stolného futbalu. Pre premietanie sa dá využiť televízia, ktorá sa prepojí cez HDMI kábel s notebookom.

Virtuálna prehliadka

Kapacita

Kapacitné možnosti a možnosti usporiadania

  Kino Školské U sedenie Banket Rozmery m) Plocha (m2)
Kongres 1 40 30 22   8 x 7 56
Kongres 2 104 84 s uličkou
96 bez uličky
60 72 12 x 10 120
* je možné zväčšiť o: 36 24 24 24 17 x 10 170
Kongres 3 70 50 40 40 13 x 9 117
Malá meeting room 26 20 16   12 x 5 52
Foyér 3         6,8 x 7 47,6
Multimediálna miestnosť         7 x 9 63