Hotel

Obľúbený wellness a kongres hotel v srdci Štiavnických vrchov

Hotel Termál*** Vyhne je situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v malebnej obci Vyhne. Obec je známa svojou bohatou kúpeľnou históriou a termálnou vodou s liečivými účinkami. Hotel je ako stvorený pre oddych od každodenného stresu, môžete u nás načerpať množstvo pozitívnej energie. Postaráme sa, aby ste sa u nás cítili ako doma.

Nádherné prostredie, rodinná atmosféra, jedinečná kuchyňa, ktorú netreba chváliť, ale vyskúšať, wellness s prírodnou termálnou vodou z vlastného prameňa a predovšetkým individuálny prístup ku klientovi. To je Hotel Termál***.

V našom hoteli okrem pohodlného ubytovania, lahodnej gastronómie, dizajnového wellnessu a praktických kongresových miestností nájdete množstvo ďalších zákutí, ktoré Vám spríjemnia Váš pobyt, či už na kávičke v Lobby bare, v lete na slnečnej terase alebo pri spoločenských hrách v multimediálnej miestnosti. V hoteli máme kútik pre najmenších s rôznorodými hračkami a s pohodlným sedením pre rodičov. To znamená, že ponuka našich služieb je tak pre individuálneho klienta ako aj pre biznis klientelu.