Gastronómia

Všetko sú starostlivo a s láskou pripravené jedlá, ktoré Vás pri návšteve Hotela Termál potešia a zanechajú pocit nadšenia z gastronómie. Vynikajúce jedlo dotvára príjemné prostredie hotelovej reštaurácie, Lobby baru a terasy.

Hotelová reštaurácia sa vyznačuje klasickými stredo-európskymi surovinami a ich kvalitným spracovaním pri použití moderných trendov prípravy. Stála ponuka À la carte menu poteší Váš zmysel pre kvalitné a nápadité jedlo, či už v podobe predjedla, dezertu alebo hlavného jedla. Využívame sezónne potraviny, ktoré majú správnu chuť v ich vrcholnej sezóne, vďaka čomu jedlo posúvajú na vyššiu úroveň. Našim cieľom je zapojiť lokálnych farmárov a spoluprácu s nimi ďalej rozvíjať. Kvalitnú gastronómiu rozvíjame aj našimi vlastnými potravinami od domáceho kváskového chleba až po vlastné zákusky a dezerty.

Lobby bar s terasou je tým správnym miestom, kde si môžete užiť vynikajúcu kávu, miešané drinky, slovenské víno a domáce koláčiky z našej kuchyne. Z terasy sa vám naskytne krásny výhľad na okolie, kde budete chcieť stráviť celé popoludnie.

Naša hotelová gastronómia je navrhnutá tak, aby spĺňala najširšie chuťové priania a aby zabezpečil, že váš pobyt u nás bol nezabudnuteľný. Coffee Breaky sú ideálne na osvieženie v priebehu dňa, či už máte skorý meeting s kolegami alebo celodňové školenie. Servírované menu vám umožňuje vychutnať si pokojné a osobné stravovanie bez starostí o servis. Ak preferujete väčšiu variabilitu jedál, náš bufet vás rozhodne poteší. Naša hotelová reštaurácia je rovnako pripravená zabezpečiť slávnostné menu, ktoré spraví oslavu, svadbu alebo firemnú akciu ešte slávnostnejšou.
Rovnako sme pripravení prispôsobiť naše menu presne podľa vašich požiadaviek. Či už ide o osobitné stravovacie požiadavky, špeciálne diéty alebo štýl prípravy jedál, sme ochotní spolupracovať s vami a zaistiť, že vaše stravovacia požiadavky budú splnené presne podľa predstáv.
Veríme, že kombinácia nášho vynikajúceho jedla, profesionálneho servisu a príjemnej atmosféry v našom hoteli vás nesklame.

Reštaurácia

Pondelok - Nedeľa: 11.00 - 21.00

Lobby Bar

Pondelok – Nedeľa: 9:30 - 22:00

Súbory na stiahnutie

PDF - dokument Coffee Breaky 2023 [PDF - dokument; 813.13 kB]

PDF - dokument Menu [PDF - dokument; 449.20 kB]

PDF - dokument Nápojový lístok a Vínna karta [PDF - dokument; 92.59 kB]