Hlavná stránka

LETNÝ RELAX

LETNÝ RELAX

letný pobyt od 2 do 7 nocí

Hotel Termál

Obľúbený wellness a kongres hotel

Hotel situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v malebnej obci Vyhne, s bohatou kúpeľnou históriou a termálnou vodou s liečivými účinkami.

Hotel, kde si oddýchnete od každodenného stresu, kde načerpáte pozitívnu energiu a harmóniu zmyslov. Hotel, kde bude o Vás postarané, kde sa budete cítiť ako doma. Nádherné prostredie, rodinná atmosféra, kuchyňa, ktorú netreba chváliť, ale vyskúšať, wellness s chemicky neupravovanovu vodou z vlastného termálneho prameňa a predovšetkým individuálny prístup ku klientovi. To je hotel Termál.

Rezervácia

Pobytové balíčky

VYBERTE SI SPÔSOB RELAXU U NÁS

LETNÝ RELAX

LETNÝ RELAX

letný pobyt od 2 do 7 nocí

Termál RELAX

Termál RELAX

pobyt na 2-5 nocí „mimo víkendu“

Hyper RELAX

Hyper RELAX

víkendový pobyt na 2 alebo 3 noci

Senior RELAX

Senior RELAX

od nedele do štvrtku

Romantik RELAX

Romantik RELAX

romantický pobyt

Ubytovanie úvod

Ubytovanie

Štýlové a pohodlne zariadené izby vám spríjemnia nielen wellness pobyt v Štiavnických vrchoch.

Hotel má k dispozícii 31 dvojlôžkových izieb, 2 jednolôžkové izby, 3 apartmány. Celková kapacita je 73 pevných lôžok s možnosťou 14 prísteliek.

Všetky izby ako aj spoločenské priestory v hoteli sú nefajčiarske. V tesnej blízkosti hotela je bezplatné, nestrážené parkovisko, monitorované kamerovým systémom, s 30 parkovacími miestami.

Pobytové balíčky Rezervácia

Kongres

Spojenie biznisu, kvalitných hotelových a wellness služieb pre náročnú klientelu.

Kongresové centrum hotela Termál je oddelené a uzavreté od ostatných prevádzkových priestorov hotela.

Klientom ponúka štyri samostatné kongresové sály, dve menšie a dve väčšie s pripojením na internet a plne vybevené prezentačnou technikou. Jednu z väčších sál je najviac možné rozšíriť o parketovú časť. Všetky miestnosti sú presvetlené prirodzeným denným svetlom. Priestory sú vhodné na rôzne školenia, semináre, prezentačné akcie.

Možnosti kongresovRezervácia

Kongres úvod
Wellness úvod

Wellness

Atmosféra, dizajn a termálna voda sú jedinečnou kombináciou pre mimoriadnu obľúbenosť nášho wellness centra.

Wellness hotela Termál je svojou komornou atmosférou a dizajnovým riešením jedným z top wellness centier v kategórii trojhviezdičkových hotelov.

K jeho obľúbenosti prispievajú i účinky termálnej vody s teplotou 36°C z vlastného prameňa, ktorou sú napúšťané bazény a ktorá nie je chemicky upravovaná.

Viac info

Gastronómia

Výnimočné špeciality, ale aj klasické jedlá od nášho šéfkuchára Vám určite uľahodia

Stála ponuka Á la Carte menu, sezónne jedlá, špeciality šéfkuchára alebo tradičná kuchyňa – všetko sú starostlivo a s láskou pripravené jedlá, ktoré Vás pri návšteve hotela Termál milo prekvapia. Príjemné prostredie hotelovej reštaurácie a Á la Carte reštaurácie dotvára letná terasa a priestory sú ideálne tak pre posedenia s rodinou či priateľmi, ako aj pre firemné akcie a eventy väčšieho rozsahu. Kvalitné cateringové služby, či zážitková gastronómia sú samozrejmosťou.

MenuRezervácia

Gastronómia úvod

Newsletter

Záleží nám na Vás

Preto chceme, aby ste boli informovaní. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prví vedieť o akciách a novinkách v Hotel Termál.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov. Hotel Termál bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.