Kongresové sály

Vrámci teambuildingových akcií ponúkame našim klientom okrem kvalitných hotelových a wellness služieb aj zážitkovú gastronómiu alebo degustačné večery.

Ďalšie možnosti ako organizovanie hudobnej produkcie, rôzne animácie, moderátorov, hostesing a pod. zabezpečujeme prostredníctvom spolupracujúcich agentúr. V rámci športovísk v tesnej blízkosti hotela Termál sú hosťom k dispzoícii športové aktivity – tenis, bowling, squash, minigolf. Veľkej obľube sa tešia exkurzie do miestneho pivovaru, ktorý je jedným z najstarších na Slovensku.

* Skupinové akcie je potrebné dohodnúť prostredníctvom hotelového marketingu, kde Vám radi spracujeme cenovú ponuku priamo na mieru podľa Vašich požiadaviek a špecifikácií.

Nezáväzná objednávka

 

Vybavenie miestností

 

Hotel Termál Vyhne - Foyer

Foyér

Je vstupným priestorom pri kongresových sálach 1 a 2 do kongresovej časti hotela. Má prepojovaciu funkciu v prípade využívania viacerých kongresových miestností jedným klientom, kedy slúži na podávanie občerstvenia, prezentáciu účastníkov podujatia, príp. neformálne teambuildingové aktivity alebo slúži len ako oddychový priestor.

Virtuálna prehliadka

 

Hotel Termál Vyhne - meeting room

Malá meetingová miestnosť

Miestnosť sa nachádza na 1 poschodí a je orientovaná do lesnej zóny. Je vhodná pre menšie skupiny a ponúka variabilné možnosti sedenia.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA. Plátno 200 cm, Wi-fi

Virtuálna prehliadka

 

Hotel Termál Vyhne - Kongres 1

Kongres 1

Ideálny priestor pre menšie skupiny. Možnosť rokovania aj za okrúhlym alebo oválnym stolom vytvára príjemnú atmosféru aj pre neformálne stretnutia.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA, Wireless. Plátno 240 cm. Wi-fi

Virtuálna prehliadka

 

Hotel Termál Vyhne - Kongres 2

Kongres 2

Plochou viac ako 140m2 a priemernou kapacitou 80 miest poskytuje variabilné možnosti sedenia pri školeniach, workshopoch alebo prezentačných akciách. Otvorením deliacej steny so susediacou časťou reštaurácie sa priestor kongresovej miestnosti zväčší o ďalších 50m2, čím sa stáva ideálnym pre rôzne rauty, plesy, svadby, či iné slávnostné a spoločenské akcie.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA. Plátno 310 cm. Wi-fi.

Virtuálna prehliadka

 

Hotel Termál Vyhne - Kongres 3

Kongres 3

Nachádza sa o poschodie nižšie ako kongres 1 a kongres 2. Miestnosť je vhodná nie len pre rôzne školenia, teambuildingové akcie, ale aj na menšie rodinné oslavy. Jej výhodou je vlastný bar a prepojenie s vonkajšou piknik terasou.

Projektor / pripojenie HDMI, VGA. Plátno 200 cm, Wi-fi.

Virtuálna prehliadka

 
  TV Wifi Dataprojektor Flipchart Ozvučenie Klimatizácia
Kongres 1            
Kongres 2            
Kongres 3            
Malá meetingová miestnosť