LETNÝ RELAX

LETNÝ RELAX

Letný pobyt od 2 do 7 nocí

Ako sa zabaviť?

Ako sa zabaviť?

Leto plné zábavy.

2 za 1 - LETO 2024

2 za 1 - LETO 2024

JÚL a AUGUST - akcia 2 za 1 na vstup do wellness centra.

Súťaž - NÁJDI MA!

Súťaž - NÁJDI MA!

Letná súťaž pre ubytovaných hostí.

PIKNIK KÔŠ

PIKNIK KÔŠ

perfektný spoločník na výlety

ARTZ & Hotel TERMÁL***

ARTZ & Hotel TERMÁL***

Gastronomický zážitok 31.8.2024

Hotel Termál

Obľúbený wellness a kongres hotel

Hotel situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v malebnej obci Vyhne, s bohatou kúpeľnou históriou a termálnou vodou s liečivými účinkami.

Hotel, kde si oddýchnete od každodenného stresu, kde načerpáte pozitívnu energiu a harmóniu zmyslov. Hotel, kde bude o Vás postarané, kde sa budete cítiť ako doma. Nádherné prostredie, rodinná atmosféra, kuchyňa, ktorú netreba chváliť, ale vyskúšať, wellness s chemicky neupravovanovu vodou z vlastného termálneho prameňa a predovšetkým individuálny prístup ku klientovi. To je hotel Termál.

Rezervácia

Pobytové balíčky

VYBERTE SI SPÔSOB RELAXU U NÁS

Termál RELAX

Termál RELAX

pobyt na 2-5 nocí „mimo víkendu“

Hyper RELAX

Hyper RELAX

víkendový pobyt na 2 alebo 3 noci

Senior RELAX

Senior RELAX

od nedele do štvrtku

Romantik RELAX

Romantik RELAX

romantický pobyt

Ubytovanie úvod

Ubytovanie

Štýlové a pohodlne zariadené izby vám spríjemnia nielen wellness pobyt v Štiavnických vrchoch.

Hotel má k dispozícii 31 dvojlôžkových izieb, 2 jednolôžkové izby, 3 apartmány. Celková kapacita je 73 pevných lôžok s možnosťou 14 prísteliek.

Všetky izby ako aj spoločenské priestory v hoteli sú nefajčiarske. V tesnej blízkosti hotela je bezplatné, nestrážené parkovisko, monitorované kamerovým systémom, s 30 parkovacími miestami.

Pobyty Rezervácia

Kongres

Spojenie biznisu, kvalitných hotelových a wellness služieb pre náročnú klientelu.

Kongresové centrum hotela Termál je oddelené a uzavreté od ostatných prevádzkových priestorov hotela.

Klientom ponúka štyri samostatné kongresové sály, dve menšie a dve väčšie s pripojením na internet a plne vybevené prezentačnou technikou. Jednu z väčších sál je najviac možné rozšíriť o parketovú časť. Všetky miestnosti sú presvetlené prirodzeným denným svetlom. Priestory sú vhodné na rôznev školenia, semináre, prezentačné akcie.

Možnosti kongresovNezáväzná objednávka

Kongres úvod
Wellness úvod

Wellness

Atmosféra, dizajn a termálna voda sú jedinečnou kombináciou pre mimoriadnu obľúbenosť nášho wellness centra.

Wellness hotela Termál je svojou komornou atmosférou a dizajnovým riešením jedným z top wellness centier v kategórii trojhviezdičkových hotelov.

K jeho obľúbenosti prispievajú i účinky termálnej vody s teplotou 36°C z vlastného prameňa, ktorou sú napúšťané bazény a ktorá nie je chemicky upravovaná.

Viac info

Gastronómia

Výnimočné špeciality, ale aj klasické jedlá od nášho šéfkuchára Vám určite uľahodia

Stála ponuka Á la Carte menu, sezónne jedlá, špeciality šéfkuchára alebo tradičná kuchyňa – všetko sú starostlivo a s láskou pripravené jedlá, ktoré Vás pri návšteve hotela Termál milo prekvapia. Príjemné prostredie hotelovej reštaurácie a Á la Carte reštaurácie dotvára letná terasa a priestory sú ideálne tak pre posedenia s rodinou či priateľmi, ako aj pre firemné akcie a eventy väčšieho rozsahu. Kvalitné cateringové služby, či zážitková gastronómia sú samozrejmosťou.

MenuViac info

Gastronómia úvod

Newsletter

Záleží nám na Vás

Preto chceme, aby ste boli informovaní. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prví vedieť o akciách a novinkách v Hotel Termál.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov. Hotel Termál bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.